Utwór "Wiosna " A Vivaldiego była inspiracją do pracy twórczej uczniów klasy 3c w ramach innowacji pedagogicznej Malowanie muzyką. A oto nasze prace.

 Uczniowie klasy 3c wspaniale wywiązali się plastycznego zadania pracując w grupach ,słuchając muzyki Bethovena, w ramach innowacji Malowanie muzyką. A oto zbiorowe prace wyrażające ich kreatywność i umiejętność współpracy.


Światowy Dzień Kropki w kl. 3B. Prace uczniów inspirowane sztuką
Aborygenów.

Dzień dobry,
Informuję, że Państwowa Inspekcja Sanitarna w roku szkolnym 2021/2022 kontynuuje realizację projektu ph. "Lekki Tornister". Problem przeciążonych tornistrów najmłodszych uczniów i związane z tym ryzyko wad postawy to kwestia niezwykle istotna zwłaszcza w wieku od 6 do 10 lat, gdy dziecko jest najbardziej narażone na wykształcenie się u niego wad postawy.
Celem realizacji kampanii informacyjnej jest podniesienie poziomu wiedzy dzieci, rodziców i opiekunów na temat profilaktyki chorób układu ruchu. W związku z powyższym zwracam się z prośbą o podjęcie działań edukacyjnych wśród rodziców i opiekunów
Referat Rozwoju Edukacji, Wydział Oświaty

wzór+sprawozdania.docx
lekki+tornister+wrzesien.docx

A tak obchodzimy Dzień Mamy...

A tak pięknie pracuje klasa IIA...


Klasa 3b w ramach zajęć komputerowych wykonała prace z okazji Święta Ziemi. Klasa wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Dbam o Ziemię”, którego celem jest upowszechnienie idei ochrony Ziemi, dbanie o otaczające nas środowisko, przedstawienie piękna przyrody i jej bogactwa oraz rozwijanie własnej wyobraźni, kreatywności i oryginalności pomysłów. A oto nasze grafiki.


Dzień Ziemi w klasie 2d


Klasa I A wykonała w trybie nauczania zdalnego piękne pacynki. Efekty prac można obejrzeć poniżej...


Wszyscy doskonale wiedzą, że, gdy dzieci przed monitorami siedzą, że, gdy zdalne nauczanie, czas potańczyć na dywanie! W oczekiwaniu na piękną, słoneczną pogodę uczniowie klasy 1C z pozytywną energią i uśmiechem na twarzy postanowili przywołać wiosnę tańcem z chustami do piosenki

 "Wiosna wiosenka".


A tak pracują najmłodsi...

Uczniowie klasy 1C w ostatnim czasie uczyli się o zmianach zachodzących w przyrodzie wraz ze zmieniającymi się porami roku. Wykonali wspaniałe prace plastyczne pt. "Rok bociana"