JĘZYK POLSKI

  • mgr Jagodzińska Monika - Dyrektor SP
  • mgr Kryza Agnieszka
  • mgr Sawicka Danuta
  • mgr Smolnik Monika
  • mgr Szatan Dorota

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Szalska Justyna
  • mgr Kurowska Agnieszka
  • mgr Wrzos Mariola
  • mgr Tetelewska Dorota
  • mgr Choryń Iwona

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Król Monika
  • mgr Kruczek Monika
  • mgr Dobaj Anna

JĘZYK HISZPAŃSKI

  • mgr Dominika Sankowska

HISTORIA

  • mgr Różańska Magdalena
  • mgr Tokarz Anna - Kierownik zajęć rekreacyjno-sportowo-turystycznych

WOS

  • mgr Kadłubiec Bożena

BIOLOGIA / PRZYRODA

  • mgr Kolka Beata
  • mgr Rybak- Wackowska Iwona

MATEMATYKA

  • mgr Cebo Dorota
  • mgr Kaczmarzyk Beata - Wicedyrektor
  • mgr Rodzik Bartosz
  • mgr Wioletta Klimas
  • mgr Stańko Ewa
  • mgr Makieła Kocjan Małgorzata

CHEMIA

  • mgr Brańka-Paw Edyta

GEOGRAFIA
  • mgr Rybak-Wackowska Iwona
  • mgr Kolka Beata

FIZYKA

  • mgr Brańka-Paw Edyta
  • mgr Stańko Ewa
  • mgr Arkadiusz Pniak

INFORMATYKA

  • mgr Pniak Arkadiusz
  • mgr Wioletta Klimas

TECHNIKA

  • mgr Szmigiel-Wolska Joanna

MUZYKA

  • dr Kalaga Joanna

PLASTYKA

  • mgr Szmigiel-Wolska Joanna
  • mgr Warchala-Chmielewska Justyna
  • mgr Holi Wioletta

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

  • mgr Cabała Ada
  • mgr Wojtowicz Agnieszka
  • mgr Piotrowicz Renata
  • mgr Starzyk Małgorzata
  • mgr Warchala- Chmielewska Justyna
  • mgr Piszczek Marcelina
  • mgr Mucha Agnieszka
  • mgr Filipek Ewa

WYCHOWANIE FIZYCZNE / TRENING/GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  • mgr Krawczyk Tomasz
  • mgr Krowicki Andrzej - Wicedyrektor
  • mgr Nowak Mariola
  • mgr Bednarczyk Katarzyna
  • mgr Stępień Jarosław
  • mgr Zygmundzik Marta  
  • mgr Bucki Paweł
  • mgr Czylok Bielińska Aleksandra
  • mgr Piłat Kowalczyk Marta 
  • mgr Ciosek Radosław
  • mgr Zajdek Paweł
  • mgr Ślęzak Tomasz
  • mgr Rakoczy Tomasz
  • mgr Szpicki Grzegorz

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • mgr Chmielewska - Bryła Marzena
  • mgr Ferek Justyna
  • mgr Król Monika
  • mgr Dobaj Anna
  • mgr Kadłubiec Bożena
  • mgr Napora - Kaleta Beata
  • mgr Pobłocka Dorota
  • mgr Filipek Ewa
  • mgr Podsiadło Anna
  • mgr Leszczyńska Marta
  • mgr Łapaj Martyna
  • mgr Dziedzic Marlena

PEDAGOG SZKOLNY
  • mgr Matlas Edyta
  • mgr Wylężek Izabela

RELIGIA

  • mgr Baniak Beata
  • ks. mgr Karol Pszonka
  • mgr Goska Anna

ETYKA
  • mgr Szatan Dorota

Logopedia
  • mgr Dziedzic Marlena


PSYCHOLOG SZKOLNY
  • mgr Opiłka Buła Justyna

BIBLIOTEKA SZKOLNA

  • mgr Paliga Katarzyna
  • mgr Bączyńska Anna

ŚWIETLICA

  • mgr Nowacka Urszula Kierownik świetlicy
  • mgr Czyżewska Katarzyna
  • mgr Purzyńska Małgorzata  
  • mgr Holi Wioletta
  • mgr Sankowska Dominika
  • mgr Noga Ewa
  • mgr Dobaj Anna
  • mgr Ferek Justyna
  • mgr Paliga Katarzyna