ZARZĄD SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO

Zastępca: Zuzanna Miklaś

Zastępca: Julia Szwarc
Zarząd: Kacper Białas,   Nikodem Woźny,  Iga Janik

Z życia samorządu uczniowskiego:

Rozstrzygnięcie konkursu na wielkanocną kartkę świąteczną w klasach 1-3.

Przed świętami Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najciekawszą kartkę świąteczną. Miło jest nam ogłosić zwycięzców i zaprezentować wyróżnione prace.

1 miejsce - Alicja Bareła z klasy 1a.

2 miejsce - Julia Dzikowska również z klasy 1 a.

3 miejsce -Karol Kądziela z klasy 2 b.

Wyróżnienie otrzymała Kornelia Kędzierska z klasy 2 a.

Serdecznie gratulujemy:)

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Samorząd Uczniowski złożył życzenia wszystkim sympatykom naszej szkoły. Do życzeń dołączyliśmy prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów. Kreatywność i różnorodne techniki wykonania prac spotkały się z uznaniem i zostały ciepło przyjęte.

A na koniec karnawału ...

Tradycją naszej szkoły są bale karnawałowe. Podczas tych corocznych zabaw uczniowie mogą zaprezentować pomysłowe przebrania i kostiumy. W tym roku niestety nie udało się zorganizować balu, ale uczniowie klasy drugiej nie zapomnieli o tradycji i stworzyli oryginalne maski karnawałowe.

Elektroniczna Poczta Walentynkowa

14 lutego, jak co roku, Samorząd zorganizował Pocztę Walentynkową. Tym razem w nieco innej formule, bo z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Serdeczne życzenia i urocze kartki przyszły do nas online i trafiły do adresatów. Kilka z nadesłanych prac prezentujemy tutaj.